Archiv článků a reportáží

KLH Vajgar nebude v sezóně 2017/2018 vyvíjet sportovní činnost

KLH Vajgar nebude v sezóně 2017/2018 vyvíjet sportovní činnost

TISKOVÁ ZPRÁVA - KLH Vajgar Jindřichův Hradec z.s. nebude po usnesení valné hromady zapsaného spolku vyvíjet žádnou sportovní činnost v sezónně 2017/2018. Stejnou cestou se v této sezóně vydá i KLH Vajgar Jindřichův Hradec a.s., která s týmem mužů nezasáhne do žádné mistrovské soutěže. Tato skutečnost neznamená zánik klubu, jde pouze o útlum v rámci sportovní činnosti. KLH Vajgar Jindřichův Hradec.

22.6.2017zpět
Změny v osazenstvu 2. ligy!

Změny v osazenstvu 2. ligy!

Do posledního květnového dne se musely podat přihlášky do 2. hokejové ligy. Neučinili tak Technika Brno a Klášterec nad Ohří, jejichž licence už mají své nové majitele. Do druhé ligy se podívají Letňany a místo sestupu zůstane ve třetí nejvyšší české soutěže také Sokolov.

1.6.2017zpět
Vajgar hlásí první posilu do nové sezóny, vrací se odchovanec Zbyněk Michálek!

Vajgar hlásí první posilu do nové sezóny, vrací se odchovanec Zbyněk Michálek!

Ačkoliv sezóna pro jindřichohradecké áčko skončila teprve nedávno, tak vedení klubu již pracuje na podobě kádru pro nadcházející sezónu. Dělá se tak vše pro to, aby se už neopakovaly dvě předchozí sezóny. Od nové sezóny se však můžete těšit na velikou posilu do obrany.

1.4.2017zpět
Vajgar ztratil vedení v zápase a skupinu o udržení nevyhrál

Vajgar ztratil vedení v zápase a skupinu o udržení nevyhrál

Vajgar rychle prohrával, jenže tři rychlé branky v první třetině otočily kormidlem vývoje utkání. A takhle to mezi zachráněnými týmy vypadalo po celou dobu zápasu. Vajgar ve třetí třetině dotahoval a nakonec padl těsně 5:6. I přes prohru je Vajgar v další sezóně druholigový.

18.3.2017zpět
Poslední zápas sezóny je tady, k Vajgaru přijede brněnská Technika!

Poslední zápas sezóny je tady, k Vajgaru přijede brněnská Technika!

Poslední zápas sezóně odehrají v sobotu hokejisté Vajgaru a Techniky Brno, kteří už mohou hrát v klidu, protože o sestupujícím je rozhodnuto. Uvidíme, v jakém stylu k tomu oba týmy přistoupí, každopádně domácí hokejisté se budou chtít jistě vítězně rozloučit se sezónou a hlavně potěšit místní fanoušky, kteří takové radosti v sezóně příliš neměli. Utkání začíná v sobotu od 18 hodin na ZS Jana Marka.

17.3.2017zpět
Vajgar udržel druholigovou příslušnost!

Vajgar udržel druholigovou příslušnost!

Ačkoliv dnes naši hokejisté odpočívali, mohou slavit záchranu ve druhé lize. Sokolov totiž prohrál na ledě brněnské Techniky, což znamená, že už se nemůže dostat z posledního místa. Sobotní utkání mezi Vajgarem a právě Technikou Brno bude pouze formalitou, jelikož oba kluby si třetí nejvyšší soutěž zahrají i v další sezóně!

15.3.2017zpět
Vajgar se vrací ze Sokolova s těsnou porážkou!

Vajgar se vrací ze Sokolova s těsnou porážkou!

Vajgar mohl už na ledě Sokolova rozhodnout o své záchraně, bohužel se vrací s těsnou porážkou 4:5. O výhře domácích rozhodla hlavně první třetina, do které Baník vlétl a nastřílel za záda Davida Pírse tři puky. Vajgar ještě v závěru mocně stahoval a snažil se vyrovnat, což se bohužel nepovedlo. Nyní čeká Jindřichův Hradec volno, jelikož si to mezi sebou dvakrát rozdají právě Sokolov a Technika Brno.

8.3.2017zpět
Boj o udržení ve druhé lize pokračuje, Vajgar jede do Sokolova!

Boj o udržení ve druhé lize pokračuje, Vajgar jede do Sokolova!

Už po utkání v dalekém Sokolově může Vajgar slavit udržení druholigové příslušnosti, k čemuž by mu měl stačit bod. Jak ale tvrdí i samotní hokejisté, nechtějí hrát na bod, ale na led Baníku jedou vyhrát. Sokolov v Jindřichově Hradci nepředváděl první půlku zápasu vůbec dobrý výkon, ale tři branky, kterými zápas zdramazitoval, ukázaly, že Baník se o udržení ve třetí nejvyšší české hokejové soutěži ještě popere. Zápas začíná ve středu od 18 hodin na sokolovském ZS.

7.3.2017zpět
Aleš Furch:

Aleš Furch: "Chceme vyhrát všechny zápasy!"

Do utkání se Sokolovem vstupoval Vajgar v dobré náladě i formě, jelikož dokázal vyhrát předešlý zápas v Brně. V první dvacetiminutovce utkání s Baníkem Vajgar určoval tempo a vyhrál jí 3:0. Následovalo zvýšení na 4:0, ale zmrtvýchvstání Sokolova, který dokázal snížit na 4:3. To z jejich strany ale bylo všechno, naopak za Jindřichův Hradec vstřelil důležitou branku na 5:3 Aleš Furch. Rozhovor s mladým juniorem z pražské Slavie najdete níže.

5.3.2017zpět
« 1 2 3 4 ... »

Tabulka

Skupina o udržení

1. HC Technika Brno 4 16:13 3 8
2. KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4 18:16 2 6
3. HC Baník Sokolov 4 12:17 -5 4

Odehrané zápasy

Skupina o udržení
18.03.2017 | 18:00Skóre
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec5:6
HC Technika BrnoHC Technika Brno
08.03.2017 | 18:00Skóre
HC Baník SokolovHC Baník Sokolov5:4
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec

Nejbližší zápasy

Skupina o udržení
Další zápasy v této soutěži nejsou naplánovány.
TOPlist