Ptejte se

Přidat nový příspěvek

Jméno *: E-mail:
Text *

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. Nevhodné, vulgární a urážlivé dotazy nebudou zodpovězeny ani zobrazeny na těchto stránkách.

11.10.2016 21:13 | pepan:
...ale za sebe, za F.Dvořáka mohu prohlásit, že... Zajímalo by mě, jakou v téhle džungli hrajete roli Vy. Jakou hraje Dvořák, to ví fandové hokeje po celé republice a žádná kladná to není. Takže jakou roli? Díky za odpověď.

13.10.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, jak široká je Vámi zmiňovaná džungle, to samozřejmě těžko usuzovat. Co se mé osoby týče, věnuji svůj volný čas klubu od roku 2004 a vždy jsem se snažil pro Vajgar odvádět své maximum, hlavně co se týče webu, onlajnů atd. V posledních letech se na chodu klubu podílím více a v posledním roce ještě mnohem více. František Dvořák působil v roli člena VV ČSLH a pokud byl třikrát do VV zvolen, zřejmě to nebylo kvůli záporným ohlasům ze všech koutů republiky. Zkuste prosím Váš dotaz lépe konkretizovat a velice rád tuto odpověď doplním. Hezký den, Honza Wirkner, redakce webu.

10.10.2016 10:20 | fanda JH hokeje:
Dekuji za odpoved...jinak chapu ze se snazite, ale pokud budou tahat za nitky Prazaci- majitele klubu tak se s toho bordelu nevyhrabete, to je muj nazor a myslim si ze vedsiny lidi co se mota kolem hokeje,asi to vidite i vy,ale bohuzel s tim moc delat nemuzete...

13.10.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Myslím, že s Vámi popsanou situací lze něco dělat. Pěkný den, Honza Wirkner, redakce webu.

07.10.2016 19:13 | fanda JH hokeje:
Dobry den, chtel sem se zeptat kdy uz konecne odejdou, ty prazsky vyzirky co to tady rozkradaj a neprijde sem nekdo komu opravdu jde o Hradeckej hokej...delate akorat z lidi blbce ze se nestydite...

08.10.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý večer, pražskou vyžírkou nazýváte zřejmě majitele klubu. Pokud by vše záviselo na majiteli klubu, tak se v J. Hradci druhá liga dvě sezony nehraje. Lidé z J. Hradce, kterým není hradecký hokej lhostejný se maximálně snaží, aby seniorský hokej v Hradci neskončil. Je to běh na dlouhou trať, výsledky bohužel neodpovídají, ale za sebe, za F. Dvořáka mohu prohlásit, že hokej v J. Hradci padnout nenecháme. Pěkný den, Honza Wirkner, redakce webu.

28.09.2016 18:31 | kráťa:
neříkejte mi, že nikdo z vedení nevidí, že prostě vajgar potřebuje kvalitního brankáře se zkušenostmi- myslím konkrétně Kubeše, protože i když by to asi jen brankář nezachránil,tak pořád je to ňáká jistota vzadu.. kluci co sotva dovršili šestnáct let asi oporou v bráně až tak moc nebudou nebo se pletu? má pan dvořák a spol snad jiný názor?

30.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, Tomáš Kubeš bohužel nemůže být k dispozici na kompletní tréninkovou a zápasovou dávku, proto branku v prvních dvou zápasech sezóny hájil David Pírs. Vajgar má na soupisce Michaela Formánka, který je registračně vázán do 5. října v jiném klubu, teprve poté může být hostování u Vajgaru dotaženo. Michael Formánek poté bude trenérům k dispozici a zcela jistě svou příležitost dostane. Hezký den, Honza Wirkner, redakce webu.

21.09.2016 18:15 | Petr Přibyl:
Dobrý den, tak koukám, ze nastupujete do soutěže. Nemyslíte si, že 7 odchovanců z cca 30 lidí je dost málo? Kdo ty hráče platí? Musíte mít dobré sponzory, protože dávat peníze za cesťáky a další výdaje za všechna hostování hráčů je v současné době v II. lize dost nadstandardní. To Vám chodí nějací lidé, když ani neznají kdo hraje za jejich klub z města. Na webu jsem nikde pořádně nenašel Vaše mládežnické týmy. Máte vůbec nějaké mládežnické soutěže? Přeji hodně zdaru. Petr

21.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, po loňské nevydařené sezóně je nutné kádr doplnit o mimohradecké hráče, což na druholigové mapě není žádnou výjimkou. Málokterý druholigový tým staví pouze na hráčích, kteří hokejově vyrostli v tom daném hokejovém klubu. Pokud poukazujete na dnes zveřejněný článek, tak ano, hodně hráčů má klubovou příslušnost k jinému klubu než je Vajgar, ale žijí, pracují či studují v Jindřichově Hradci. Jedná se například o Otu Lazorišáka, Antonína Bastla nebo slovenského forvarda Andreje Faška.

V aktuálně vypjaté situaci se vedení Vajgaru rozhodně nepouští do žádné ekonomické pasti a veškeré výdaje jsou dopředu zkalkulovány. Pokud hostující hráči předvedou svou kvalitu, jsme přesvědčeni, že si hradecký divák cestu na ZS Jana Marka najde.

Mládežnické soutěže se pomalu rozjíždí, informování např. z kategorie mladšího dorostu je poměrně podrobné, to samé připravujeme i v kategorii juniorů, kde soutěž startuje tento víkend. Výsledkový servis je pro vás připraven i v kategorii starších žáků, kde má Vajgar své zastoupení.

Hezký den, Honza Wirkner, redakce webu.

21.09.2016 14:43 | Look Ass:
Kdy aktualizujete obrázky hráčů. kteří se mění nahoře na webu? Většina už několik let ani za Vajgar nehraje.

21.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, obrázky v záhlaví zatím aktualizovat nebudeme. Sice je pravda, že většina hráčů již u Vajgaru nepůsobí, ale za své působení v minulých sezónách si pozici v záhlaví zaslouží. Navíc v aktuální složité situaci je třeba energii vynaložit na zásadnější problémy v rámci klubu. Hezký den, Honza Wirkner, redakce webu.

21.09.2016 09:49 | Bohouš:
Dobrý den.To co se děje ve Vašem klubu je jistě velmi nepříjemná situace a záležitost.Doufáme a velice Vám přeji aby jste tuto velmi složitou situaci zvládli a podařilo se Vám v sobotu odstartovat novou sezonu již v Nymburku.Pak by to bylo již asi velmi složité.Chtěl bych se touto cestou zeptat,jestli hráči kteří mají u Vás hrát na hostování z jiných klubú a chtějí bojovat za váš klub i přesto to, že situace je jaká tam je,mají již vyřízeny všechny potřebné formality na svazu-hostování nebo střídavé starty aby se nestalo,že by nemohli začít ve 3kole v Nymburku hrát?.Velice děkuji za Vaši odpověd a moc držím palce aby se vše povedlo a začali jste 2ligu hrát.Pak je již velice těžké se vracet zpět.S pozdravem Bohouš..

21.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, předem děkujeme za podporu. Valná většina hostování či střídavých startů je již vyřízeno a zbývá dotáhnout již jen několik drobností. Hezký den, Honza Wirkner, redakce webu.

19.09.2016 09:36 | vasek:
Dobry den,uvadite zde nepravdive informace ohledne golmana Tomase Kubese... Do 16.9. 2016 nebyl uvolnen panem Dvorakem ,ktery se opet snazi neumoznit Slavoji Zirovnici ,aby alespon oni mohly nastoupit do krajske souteze dustojne,stejne tak jako kazdy rok,dela beranka a kdyz se to chyli k dobremu konci,zacne hazet klacky pod nohy!!! Zkuste se zamyslet proc jdou solidni hraci radci hrat kraj za Zirovnici,nez aby hrali 2.ligu... Pane Winkler nic proti vam ,ale myslim ze uz je zbytecne obhajovat cely vedeni KLH Vajgar... Kdyby nebylo urcitych lidi tak by vajgar mel sakra s ceho brat,muzou si za to sami... Priste prosim o pravdive informace a ne mazat med kolem pusi jako uz to dela pan Dvorak nekolik let.... Dekuji a preji hezky den

20.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, informaci, že někteří hráči do Žirovnice, kvůli blíže nespecifikovaným záležitostem, nebyli zatím uvolněni. Tato informace se ke mě dostala až v průběhu dnešního dne (úterý 20.9.2016). Původně byla redakci poskytnuta nepřesná informace, za jejíž zveřejnění se Vám omlouvám. Pěkný den. Honza Wirkner, nikoliv Winkler, redakce webu.

17.09.2016 22:26 | Dave:
Zdravím, tato vypjatá situace není vůbec příznivá a chápu, že nás fanoušky nenechává klidnými. Jelikož tak nějak trochu na hokej.cz v rozhovoru s Frantou Dvořáku byla situace a její důvod naznačený, předpokládám, že každej si obrázek udělat umí a kor když se o náš hokej trošku zajímá. Mě udivuje to kamenování tady, místo toho aby se to stmelilo fans) a táhlo za jeden záchranný provaz. Každý Vás má nejspíš za mizery, ale nevidí co pro záchranu klubu i II. ligy děláte a že vám na klubu i jeho historii záleží!!!! Já držím palce a věřím, že náš klub zachráníte. Zajímá mě co se bude dít když mise bude neúspěšná. Děkuji a hezký den, Dave

20.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, díky za Vaši podporu, které si moc vážíme. Honza Wirkner, redakce webu.

15.09.2016 16:09 | Vašek:
Honzo celé roky děláš svojí práci velice dobře, tak se zeptám proč nenapíšeš pravdu nebo jí opravdu nevíš. I ten nejblbější Hradečák ví, že Š. P. je ve vazbě a je odstaven veškerý majetek a že se čeká jak to dopadne. Tak prosím napiš pravdu ať si fanoušci KLH nedělají velké iluze.
Hezký den Vašek

17.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Pokud si tedy tykáme, tak zřejmě máš přesnější informace než my. Zvláštní je, že pokud je podle Tebe ve vazbě, tak že mi zvedá telefon, resp. reaguje na smsky a maily. Bohužel situace je tak vypjatá, že nyní nelze informovat o každém kroku, které vedení Vajgaru podniká směrem k záchraně druholigové existence. Ať situace dopadne jakkoliv, tak osvětletní této stresové a nezáviděníhodné doby bude zde na webu k dispozici. Díky předem a přízeň. Honza Wirkner, redakce webu.

15.09.2016 15:03 | Certxx:
Vajgar nechce nic tajit, chce hrát druhou ligu a řeší to ve chvíli, kdy už liga začala? Není to zvláštní? Pochopte zase vy fanoušky, že je zajímá, co se děje a jak to bude vypadat. Kor když čteme, jak odtud mizí všichni hráči...Samozřejmě, že chci, aby tu hokej byl, ale tahle situace je naprosto nepochopitelná a opravdu jsem zvědavý na řešení. Dvě kola utečou moc rychle a čemu ten týden pomůže? Chápu složitou situaci a chápu, že vadí stesky z Tábora, ale loňský průšvihový ročník skončil v únoru a byl půlrok na řešení...Ta obava, aby to nebylo jako vloni je u nás, fanoušků prostě pochopitelná. A tohle prohlášení jí moc nevylepšilo... všichni doufáme v nějaký zázrak a tedy v brzkou zprávu, co a jak se tedy děje a co a jak bude. Kdy máme čekat vyjádření prosím?

17.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, i kdybych já na situaci hleděl vně problému, smýšlel bych stejně jako Vy. Věřte, že situace je hodně komplikovaná a bohužel eskalovala na přelomu srpna a září. Mohu Vás a i další příznivce Vajgaru ujistit, že děláme maximum, aby se vše vrátilo do standardních druholigových kolejí. Bohožel nyní není možné rozebírat detaily, ale pokud se povede situaci stabilizovat, detailní informace fanoušci dostanou zde na webu. Pěkný večer, Honza Wirkner, redakce webu.

15.09.2016 13:49 | Frantisek1983:
Já jsem v minulosti vysledoval několik případů, kdy v klubu (je jedno jestli fotbalovém nebo hokejovém) působil úspěšný politik. Dokud byl politik úspěšný, byl úspěšný i klub. Pak politik ztroskotal a s ním se potopil i klub. To by se nestalo, kdyby se politici klubům vyhýbali, anebo ho brali jako záležitost zcela mimopolitickou, to ale u nich nikdy nebývá. Částka není úsměvná, je to tragédie - vzal jsem ty škody a provedl přibližný součet. Kdyby tak ty peníze byly ve sportu... Co se týče současné situace - hádám: klub nechce platit hráče, kteří podávají slabší výkony a hráči nechtějí hrát za klub, který málo platí. To už bych se na ty hráče vykašlal a poslal do boje juniory, alespoň by se rozehráli... Snad se dáte do kupy...

17.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Díky za rozbor, resp. za názor. Věříme, že se na zdravé nohy postavíme. Honza Wirkner, redakce webu.

14.09.2016 21:28 | Jirka:
Honzo W., jsi opravdu tak naivní ?? Ty ještě obhajuješ Poláše?? Že veřejně děláš pitomce z Vajgarfans -kterých bylo na zápase v kotli celých jeden!!! To je o.k., ale ten Poláš??!!! To už je vážně na Chocholouška!! Ona ta Hradecká veřejnost velice rychle prozře a uvidí, kdo to dělá zištně a kdo pro děti.....

17.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý večer, myslím si, že nejsem naivní, ale děláme maximum pro to, aby seniorský hokej u Vajgaru nezanikl. Nikdo z fanoušků pitomce nedělá, když Vás cituji. Jde o to, že aktuální situace je tak vypjatá, že nelze o každém kroku informovat. Co ale za sebe mohu slíbit je to, že ať to dopadne jakkoliv, tak hradecká hokejová veřejnost bude detailně informována. Předem díky za podporu v blízkých dnech a týdnech. Honza Wirkner, redakce webu.

14.09.2016 13:44 | František1983:
Náhodou zjišťuji, že pan Š.P., jediný člen představenstva disponující penězmi hokejového klubu, je místopředsedou jisté modré strany. To je špatné znamení. Tato strana od roku 1990 rozkradla majetek za 4 bil. Kč - takové ty různé Bahamy, tunely apod. A když to sečtete dohromady spolu s arogantním chováním příslušníků této strany, tak si člověk snadno spočítá, že to je s hokejistami nahnuté. Je otázka, proč propánajána musí sportovní kluby vést politici? Proč nejsou ve vedení bývalí sportovci, kteří jsou politicky neutrální? Politicky neutrální sportovní klub znamená nebýt závislý na tom, kdo právě zrovna vyhraje volby na radnici!

14.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, Vaše informaci o astronomické částce mi přijde úsměvná. Příslušnost k politické straně neznamená, že každý člen politické strany, a je jedno zda se jedná o Vámi v náznacích zmíněnou ODS, nebo zda jde o ČSSD nebo dnes populární ANO, je podezřelou osobou. Vám bych doporučil podívat se na majetkovou strukturu všech druholigových a prvoligových hokejových klubů a zjistíte, jaká je pravda. Vajgar řeší interní klubové záležitosti, které by měly vést v zachování druholigové příslušnosti v ročníku 2016/2017. Držte nám palce, Honza Wirkner, redakce webu.

13.09.2016 13:47 | Petr:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat co si mám jako fanoušek Vajgaru představit pod výrazem provozně-ekonomická situace klubu? Za odpověď předem děkuji

14.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, bohužel v současné situaci není možné publikovat detaily v rámci snahy vše uvést do chodu, aby Vajgar nezmizel z druholigové mapy. Jindřichohradecký Vajgar nechce nic svým příznivcům tajit, ale musíte pochopit, že daná situace neumožňuje být více konkrétní. Díky za podporu. Honza Wirkner, redakce webu.

12.09.2016 22:53 | Bohuslav:
Nechápu,proč jste se vůbec přihlašovali do soutěže.Hned zkraje dochází ke znevážení a je to opět jen velká ostuda.Jako táborák uznávám historii tohoto klubu,ale současné vedení pošpinilo veškerou práci vašich předchůdců.Je zajímavé,že uvádíte také finanční problémy,ale teď dostanete pokutu a ve třetím kole chcete nastoupit.Myslím,že se bojíte,aby jste na úvod od Tábora a HB nedostali nakládačku.Je mi líto kam jste tento klub přivedli.

14.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Typický názor z Tábora. Bohužel Vás zklamu, vedení Vajgaru dělá maximum pro to, aby Jindřichův Hradec nezmizel z druholigové mapy. Pěkný den. Honza Wirkner, redakce webu.

12.09.2016 15:41 | Jitka:
Dobrý den, mě by zajímalo z jakého důvodu už v klubu nepůsobí T.Kubeš?

14.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, Tomáš Kubeš kvůli svému pracovnímu vytížení požádal o uvolnění do týmy krajského přeboru TJ Žirovnice, kterému bylo ze strany vedení Vajgaru vyhověno. Hezký den, Honza Wirkner, redakce webu.

20.08.2016 09:23 | Jiří:
dobrý den jak to vypadá se setrváním hráče Voříška?zda zůstane a nebo půjde do Havlíčkova Brodu?

06.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Luboš Voříšek bude v příští sezóně oblékat dres H. Brodu. Ze svého mateřského klubu má vyřízeno hostování na sezónu 2016/2017. Honza Wirkner, redakce webu.

17.08.2016 12:44 | Brokoff:
Zdravím Honzo,
rád bych se dotázal na hypotetickou možnost spolupráce při tvorbě klubového webu čí správě FB profilu. Bližší info můžeme vyřešit emailovou cestou.
Jirka.

06.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, napište mi prosím na redakce@klhvajgar.cz. Předem díky. Honza Wirkner.

16.08.2016 21:23 | Hulahop :
Rad bych se zeptal kdy hodláte sestoupit z druhé ligy. Jste akorát ostudou této soutěže. A můžete si za to vy samy mile vedení. Nedorazil na smluveny zápas. Loňskou sezónu div ze jste dohráli jakž takž takový klub jako je váš dělá opravdu druhou ligu amatérskou nikoli 3 nejvyšší soutěž ledního hokeje v Čechách. Měly by jste se stydět za vás přístup a vaše jednání ať s fans tak s hráči. Jako klub je máte podpořit v tom aby jely nikoli samy rozhodnout....

06.09.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Díky za názor, já bych se na Vašem místě zamyslel nad psaným projevem, kde je jistý prostor něco vypilovat. Omlouvám se za jízlivost. Honza Wirkner.

« 1 2 3 4 5 6 ... »

Krátké zprávy

Pojď hrát hokej - v sobotu 27. ledna

(21.01.2018) | KLH Vajgar J. Hradec se jako již tradičně účastní akce POJĎ HRÁT HOKEJ. Akce startuje již tuto sobotu 27. ledna 2018 v 7:30. Všichni zájemci, co si chtějí vyzkoušet lední hokej jsou srdečně zváni.

Tabulka

Skupina o udržení

1. HC Technika Brno 4 16:13 3 8
2. KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4 18:16 2 6
3. HC Baník Sokolov 4 12:17 -5 4

Odehrané zápasy

Skupina o udržení
18.03.2017 | 18:00Skóre
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec5:6
HC Technika BrnoHC Technika Brno
08.03.2017 | 18:00Skóre
HC Baník SokolovHC Baník Sokolov5:4
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec

Nejbližší zápasy

Skupina o udržení
Další zápasy v této soutěži nejsou naplánovány.
TOPlist