Ptejte se

Přidat nový příspěvek

Jméno *: E-mail:
Text *

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. Nevhodné, vulgární a urážlivé dotazy nebudou zodpovězeny ani zobrazeny na těchto stránkách.

18.02.2017 09:08 | Martin:
Dobrý den chci se zeptat bude hrát Hradec o udržení se ve druhý lize nebo se to letos nehraje a Hradec zůstane ve druhý lize?Děkuji za odpověď.

19.02.2017 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, viz odpověď níže. Poslední tři týmy ze skupin Střed, Západ a Výchob by měly odehrát skupinu o udržení systémem každý s každým, doma - venku. Poslední z této trojice by měl opustit druholigovou mapu. Pěkný den. Honza Wirkner.

13.02.2017 06:54 | zdenek:
zdravím, jak to bude letos bude se hrát kvalifikace nebo bude pád do kraje, dík

19.02.2017 | Odpověď KLH Vajgar:
Po základní části by se měla hrát skupina o udržení mezi posledními týmy tří druholigových skupin, tj. Vajgar, Technika Brno a Sokolov. Poslední z této trojice by měl padat do krajských soutěží. Honza Wirkner, redakce webu.

06.02.2017 11:33 | Josef Holčák:
Prosím nikde nemohu získat foto extrajigového týmu 1993. Namohli byste mi ho zaslat. Děkuji Holčák

19.02.2017 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, pokusím se něco vyhledat. Mohl byste mi prosím zaslat Váš mailový kontakt na redakce@klhvajgar.cz. Pěkný den, Honza Wirkner, redakce webu.

04.02.2017 19:13 | Jaroslav Lederleitner:
Prosím, viem do klubu poslať email? Nenašiel som žiadny kontakt tohoto typu. ale mohol som prehliadnuť :)
Vďaka!

19.02.2017 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, můžete použít emailovou adresu klhvajgar.hana@centrum.cz. Hezký den, Honza Wirkner, redakce webu.

03.02.2017 18:40 | Pavel:
Dobrý den,jsem od narození VAJGARÁK,hrál jsem za Vajgar,ale nemohu sehnat odkaz na stránky se suvenýry.Prostě chci zimní čapku a nevím kam se obrátit.Děkuji za každou informaci.

19.02.2017 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, žádný odkaz jste nenašel, protože momentálně žádný jednoduše bohužel není. Velice aktivně v tomto působí fanklub. Sledujte prosím jejich profil na Facebooku - Vajgarfans. Díky. Hezký den, Honza Wirkner, redakce webu.

31.01.2017 21:02 | pepan:
Dobrý večer. Napsal jsem Vám dotaz, na který stále čekám odpověď. Pokud nezveřejníte můj dotaz i s odpovědí, můžu se domnívat, že jako admin těchto webových stránek jste ne nestranný, ale velice straníte pouze těm, kteří nemají dotěrné dotazy. A to se ve světě internetu ,,nenosí". Můžete mi tedy pane Wirknere odpovědět? Děkuji!

19.02.2017 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, můžete Váš dotaz prosím zopakovat. Nevím přesně o který šlo. Hezký den. Honza Wirkner, redakce webu.

26.01.2017 16:59 | pepan:
Dobrý den, jelikož čtu velice podrobně celou 2.ligu, všechny tři skupiny, občas si potřebuji něco ověřit či se zeptat. Pane Wirknere, můžete mi prosím vysvětlit, v čem se vedení a hráči Tábora provinili v zápase u vás v J.Hradci, když jste napsal - ,,škoda, že hokejovou kvalitu Tábora ruku v ruce následuje namyšlenost a arogance." Děkuji za odpověď.

19.02.2017 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, jde o povýšenecké chování realizačního týmu v čele s trenérem Matušíkem, Více to asi nemá cenu rozvádět, ale tuto skutečnost Vám potvrdí i další druholigové kluby. Hezký den. Honza Wirkner, redakce webu.

16.01.2017 14:18 | Vojta535:
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat proč v poslední době nehraje Dominik Kundrát? Byl jsem se podívat v Českých Budějovicích,kde jsi myslím že odehrál dobré utkání. Děkuji za vaší odpověď.

19.02.2017 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, nasazování konkrétních hráčů je plně v kompetenci trenérů A-mužstva. Hezký den. Honza Wirkner, redakce webu.

03.01.2017 16:22 | Vajgarák:
Dobrý den, dají se stále koupit hráčské zápasové ohrané dresy??? děkuji za odpověd

19.02.2017 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, obávám se, že žadné hrané dresy k dispozici aktuálně nejsou. Pěkný den, Honza Wirkner, redakce webu.

11.12.2016 14:59 | jiří daniel:
prosím o mailovýkontaktna pana ing františka dvoříka

19.02.2017 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, klhvajgar.hana@centrum.cz nebo můžete použít dvorak@czehockey.cz. Pěkný den. Honza Wirkner, redakce webu.

20.11.2016 12:50 | Vladimír:
Dobrý den, pane Wirknere,
děkuji Vám za odpověď. Jsme lidé a máme právo se nechat unést city a emocemi, toto věřím chápeme. Komentáře k zápasu v době hraní vyzněly alespoň pro mě velmi jednostranně, nemohu ale objektivně posoudit, nebyl jsem na zápasu.

Někdy je sezóna vcelku v pohodě, jindy se střídavě daří a nedaří, známe také všichni.

Svým dotazem jsem nechtěl rozjitřit žádné vášně, natož nevraživost mezi kluby ani mezi Vámi a mnou.

Pokud pojedete na Žihadla, můžeme pokecat.

Přeji Vám pěknou neděli a další dny v klidu a pohodě.

Vladimír Čábel

27.11.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, omlouvám se, reaguji opožděně. Pokud se do Moravských Budějovic vyprávím, rád se zastavím. Hezkou neděli do Budějovic. Honza Wirkner, redakce webu.

19.11.2016 19:39 | Vladimír:
odesláno 12. 11. 2016

Dobrý den,
neměl jsem možnost být na včerejším zápasu Vajgaru proti Žihadlům, sledoval jsem jen na onlajnech. Velmi mě zarazily komentáře …
Třetí třetina jistě začne fauly na straně hostů, aby to nebylo tak okaté.
Hosté, zřejmě po dohodě se sudími dominují hře.
Aby to nebylo tak okaté, tak Lupač na trestné lavici za vražení na hrazení.
Tyjátr bude pokračovat, sudí Vokřál je objektivní a hosté vedou díky pětiminutové přesilovce po faulu Bastla 5:1.
Vymyšlené oslabení Vajgaru pokračuje, Bílek vyhazuje.
Sudí vylučuje hradeckého kapitána Lazorišáka za hákování. Plní zřejmě tak budějovickou objednávku.
Hosté, zřejmě po dohodě se sudími dominují hře. Budějovice jsou lepší, nevím proč ta podpora sudích, která je do očí bijící …

Neznám pravidla pro komentování na onlajnech (pokud vůbec nějaká jsou), neměl by ale komentátor komentovat dění na ledu místo pouštění se do úvah? Na zápasu byl jistě přítomen delegát, je možné někde přečíst stanovisko k průběhu zápasu?

Děkuji za odpověď. Vladimír Čábel

Dotaz smazán, bez odpovědi a navíc se musím zeptat na dost problematický úkon po dohrání zápasu. Jak je možné, že jde změnit zápis ze zápasu po jeho dohrání? Zmiňované doslovné citace a další perly zmizely.
Toto mě opravdu zajímá.

Vladimír Čábel odesláno 19. listopadu 2016 v 19:39 hod)

19.11.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý večer, onlajnistovi po 12 letech práce pro Vajgar bouchly saze a bohužel to bylo adresováno proti Žihadlům, proti kterým já osobně nic nemám. Pokud jsem svým komentářem někoho urazil, tak se z celého srdce omlouvám a slibuji, že se to nebude opakovat. Pěkný večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner, redakce webu.

30.10.2016 20:43 | Honza:
Dobrý den.Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá se zraněním golmana formánka a na jak dlouho bude mimo hru?Pokuď bude delší dobu zraněný jak zareaguje vedení jestli přivede kvalitního golmana?Přijdou ještě ňácí nový hráči?Děkuju za odpověďi

01.11.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, aktuální stav brankáře Michaela Formánka je dobrý a jeho návrat na ledovou plochu nebude snad dlouho trvat. Do sobotního utkání by měl zasáhnout forvard ze Znojma Jiří Svatuška a vedení Vajgaru nevylučuje příchod ještě dvou hráčů v tomto týdnu. Dokud však nebudou dotaženy všechny potřebné formality, nelze zatím více uvést. Pěkný den. Honza Wirkner, redakce webu.

27.10.2016 16:29 | reggy666:
Zdravím KLH VAJGAR JH
jsem fanouškem Vajgaru od svých desti let, tenkrát se postupovalo mám pocit z kraje do druhé národní v minulém režimu. Prostál jsem na zimáku postup do první národní i postup do extraligy. Prostál jsem tam extraligu i pád do 1. ligy. Prostál jsem tam spoustu času za ty roky a střídali se časy dobré a časy zlé...vždy jsem tam byl, nemusel li jsem být jinde. Několik let jsem na hokej nechodil a to Vajgar obýval 1. ligu s 2. ligou střídavě jak se to vyšší moci tenkrát hodilo. Z venkovních zápasů jsem se mnohdy vracel s modřinami a šrámy na obličeji způsobené fandy našich soupeřů - jezdil jsem dál.... Do kotle jsem se vrátil z místa za brankou hostí cca před pěti lety a to v době kdy už moc růžově stav Vajgaru nevypadal. Byl jsem jedním ze strůjců a mozků pochodu fans na podporu klubu v kauze Vajgar vs Střelci. Byl jsem u posledních vyhraných duelů a pak už jen u spousty těch moc špatných chvil a vysokých proher. Jsem Hradečák a jsem na to pyšný stejně tak jako na JH hokej. Nejde mi do hlavy, že tady každej remcá a je dokonalej trenér. Jak píšu jsem Hradečák a hokej miluju a to je důvod proč podpořit klub i v těch nejtěžších chvílích... Vážím si toho, že se snažíte Hradeckej hokej zachránit i přes to, že spousta bývalých fans vám neustále háže klacky pod nohy a vyptává se tu s prominutím dokola na ty samé p.čoviny. Měli by si uvědomit, že klub v našem průseru nemůže být na špičce tabulky a vévodit lize. Je třeba vytrvat a podpořit jen pouhou padesátkou, jít na zápas a hnát ty kluky dopředu a vrátit tomu to co tady bývalo... zradit-opustit je moc jednoduchý a proto jsme zůstali jen my věrní...my, kteří stále věří !!! Honzo díky Tobě, JH vedení a samozřejmě realizačnímu týmu i samotným hráčům. Včera nám dali něco co je víc než jen vítězství ..... Reggy

27.10.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Jednoduše DÍKY!!! Honza Wirkner, redakce webu.

27.10.2016 15:36 | Pavel Boček:
Ahoj Honzo,otázku nemám!!Snad to nevadí...Letos nějak zimák nestíhám,ale dík Tobě a Tvému kolegovi "na empiru"všechno sleduju,jako vždycky a na dálku samozřejmě držím palce,taky jako vždycky.SUPER výsledek z Tábora(tady to těší násobně).Gratuluji klukům.Držte lajnu!!Moc Tě zdravím.Pavel Boček.

27.10.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Ahoj Pavle, Tobě díky za podporu a při setkání v jedné nejmenované pivnici podám hlášení. Díky. Honza Wirkner, redakce webu.

23.10.2016 12:42 | Hans Hurych:
Dobrý den, gratuluji ke včerejšímu výkonu a chci věřit, že se bude dařit i v dalších zápasech. Moc Vám fandím. Hans Hurych

26.10.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Díky Vám, jasnou odpovědí je dnešní duel v Táboře. Hezký den, Honza Wirkner, redakce webu.

17.10.2016 10:34 | Marek Kamiš:
Dobrý den, prosím Vás o předání mého kontaktu (marek.kamis@gmail.com) na trenéry či vedoucího mužstva ročníku 2010. Jsem vedoucím mužstva ročníku 2010 v HC Motor ČB a rád bych získal kontakty na trenéry v okolí pro možnost sehrání přátelského hokejového utkání či turnaje. Moc Vám děkuji. A omlouvám se, že píši sem, ale na nalezl jsem na stránkách kontakty. Děkuji za pochopení. Marek Kamiš.

22.10.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, rád předáme. Honza Wirkner, redakce webu.

15.10.2016 19:39 | IHC BOHEMIANS PRAHA:
Prosím hráče vajgar jindřichův hradec aby přestoupili do hc bohemians praha.
http://www.hcbohemians.cz

22.10.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Předám požadavek. Neočekáváme, že by někdo z jihu Čech putoval do pražského přeboru. Pěkný den, Honza Wirkner, redakce webu.

13.10.2016 09:10 | Bohouš:
Dobrý den.Sleduji hru Vašeho týmu,ale kromě bojovnosti některých hráčú tam není vůbec náznak nějaké kvality a síly týmu aby tuto soutěž mohl hrát.To trenér nevidí nebo aspoň nezkusí ty útočné lajny nějak prohodit,vždyt těm klukúm to takhle nejde.Jak když se hledají a vůbec nevědí kdo má co dělat.A to je odehraný pátý zápas.Pokud nedokážete přivést a zkvalitnit obranu hodnou 2.ligy tak bohužel to dopadne sestupem.Já vím je třeba brzo hodnotit, ale už vám ten vláček nějak odjíždí.S pozdravem Bohouš.""

13.10.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, díky za názor. Aktuální situace klubu je taková, že na hvězdné posily Vajgar jednoduše nemá a trenéři musí pracovat s aktuálním kádrem. I přesto se vedení Vajgaru podařilo navázat spolupráci s týmem EBEL ligy ze Znojma, který vhodně doplní aktuální nedostatek kvalitních hráčů v A-týmu Vajgaru. Pěkný den. Honza Wirkner, redakce Vajgaru.

12.10.2016 23:47 | F. Král :
Dobrý den. To si děláte z hokeje a z lidí v JH srandu? Zase jste dostali deset gólů! Je to normální? Kdy už toho Dvořák a spol nechá a odejdou. To je žalostný. Vždyť tady nehraje žádný hradečák, samé hostování. Má to smysl? To mají děti pěkný příklad z výsledků svých "vzorů" v mužích, i když vy svých dětí prý máte také hodně málo. Minimálně 3 roky se tady hraje naprostá patlanina a je to ostuda! To nevadí vedení města? Pořád Vám dávají peníze? Strašné.

13.10.2016 | Odpověď KLH Vajgar:
Dobrý den, chtěl bych vás informovat o skutečnosti, že pokud by toho Dvořák a spol., jak Vy říkáte nechali, tak hokej v J. Hradci, myslím minimálně ten seniorský, již dva roky nefunguje. Dětí je málo všeobecně, v rámci celé hokejové republiky, s tím se bohužel nedá ze dne na den nic dělat. A Váš dotaz na Město J. Hradec. Jak to tak vypadá, tak vedení města nevidí seniorský hokej jako prioritu, kterou je třeba podporovat. Žádný sportovní klub se nemůže spoléhat na podporu města, ale oproti jiným městům (H. Brod, Kolín, Písek...) je podpora ze strany města malinko odlišná. Hezký den. Honza Wirkner, redakce webu.

« 1 2 3 4 5 ... »

Krátké zprávy

Pojď hrát hokej - v sobotu 27. ledna

(21.01.2018) | KLH Vajgar J. Hradec se jako již tradičně účastní akce POJĎ HRÁT HOKEJ. Akce startuje již tuto sobotu 27. ledna 2018 v 7:30. Všichni zájemci, co si chtějí vyzkoušet lední hokej jsou srdečně zváni.

Tabulka

Skupina o udržení

1. HC Technika Brno 4 16:13 3 8
2. KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4 18:16 2 6
3. HC Baník Sokolov 4 12:17 -5 4

Odehrané zápasy

Skupina o udržení
18.03.2017 | 18:00Skóre
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec5:6
HC Technika BrnoHC Technika Brno
08.03.2017 | 18:00Skóre
HC Baník SokolovHC Baník Sokolov5:4
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec

Nejbližší zápasy

Skupina o udržení
Další zápasy v této soutěži nejsou naplánovány.
TOPlist