Sezóna 2001/2002

Vajgar vyřazen postupujícím

Ve dvanáctimístné tabulce obsadil jindřichohradecký Vajgar 7. příčku, když ze 34 utkání vyválčil 47 bodů za 15 vítězství, z nichž 2 byla v prodloužení. Zbývající 4 body Vajgar získal za 3 remízy a jednu prohru v nastaveném čase. Celé druhé lize vévodili hokejisté Mladé Boleslavi, kteří základní část s přehledem vyhráli se ziskem 83 bodů a impozantním náskokem 27 bodů před druhým Kolínem. Hradečtí se s Boleslaví utkali dvakrát. Doma prohráli 1:5 a venku 1:4.

Prvním soupeřem v play-off byl druhý tým západní skupiny z Děčína. Vajgar papírového favorita přehrál, když v Děčíně zvítězil 2:1 a postup do dalších bojů potvrdil domácí výhrou v poměru 3:0. Jenže v druhém kole se Vajgar postavil suverénní Mladé Boleslavi, která neponechala nic náhodě a Jihočechy dvakrát porazila (4:1, 3:2 v prodloužení). Jindřichohradeckému Vajgaru tak skončila sezóna, naopak hráči z města automobilů spolu s Mostem postoupili do baráže o první ligu, a do druhé nejvyšší soutěže také nakonec postoupili.

12.     HC Chrudim             5   1   2   1  25    61:168   20

1. kolo play-off: Děčín - Vajgar 0:2 na zápasy (1:2, 0:3)
2. kolo play-off: Mladá Boleslav - Vajgar 2:0 na zápasy (4:1, 3:2 v prodloužení)

Jindřichohradečtí junioři se v Lize juniorů neztratili a ve finálové skupině obsadili slušné 6. místo.

Pojď hrát hokej - v sobotu 27. ledna

(21.01.2018) | KLH Vajgar J. Hradec se jako již tradičně účastní akce POJĎ HRÁT HOKEJ. Akce startuje již tuto sobotu 27. ledna 2018 v 7:30. Všichni zájemci, co si chtějí vyzkoušet lední hokej jsou srdečně zváni.