Vajgar v závěru zápasu přehrál Piráty

Vajgar v závěru zápasu přehrál Piráty

Memoriál Jana Marka, 02.04.2017, 12:30:00
KLH Vajgar Jindřichův Hradec KLH Vajgar Jindřichův Hradec 5
Piráti Chomutov Piráti Chomutov 4
Po třetinách: 3:0, 0:3, 2:1
Statistika zápasu
Branky a nahrávky:
2. Novák P. (Kubíček,Dúška), 5. Toman (Kubíček), 10. Novák P. (Kubíček), Novák P. (Toman, Kubíček), 41. Šimek (Mihulka) - 21. Koláček, 28. Čech, 30. Döring (Gut), 33. Döring (Koláček)
Vyloučení:3: 6+ Ledecký (JH)5 +do konce ZHK0
Využití PP:2 : 0
Góly v oslabení:0 : 0
Vzájemné zápasy
Memoriál Jana Marka
8. kolo
2.4.2017
KLH Vajgar Jindřichův Hradec Piráti Chomutov 5:4

Ve svém třetím zápase změřil Vajgar síly s Piráty z Chomutova. Dobrý vstup do utkání Vajgar ve druhé třetině nepotvrdil  a 9 vteřin před koncem třetiny Piráti vyrovnali skóre na 3 : 3. Ve třetí třetině šli Piráti do vedení, ale Vajgar nakonec opět otočil skóre a poprvé v Memoriálu zvítězil. Nejlepšími hráči vyhlášeni za Piráty Alex Machyna a z Vajgaru Šimon Kubíček.

Soupiska KLH Vajgar Jindřichův Hradec

Krejčí (Pachman) - Dúška, Winkler, Drbal, Kubíček, Kocar, Houdek, Mihulka, Ledecký, Šimek, Michal, Kalaj, Baxa, Novák T., Toman, Novák P., Picka

Soupiska Piráti Chomutov

Kufa (Strážovský) - Petrásek, Vaněk, Birhanzl, Matějka, Holický, Machyna, Němec, Klika, Čech, Gut, Koláček, Holka, Vrhel, Králíček, Spudich, Svoboda, Döring, Vlach, Prokeš, Iljak

Komentář k zápasu

Úvod zápasu patřil Vajgaru a ten si také zahrál první přesilovku. Průnik Pavla Nováka skončil u brankáře Pirátů. Využitá přesilovka  po přihrávkách Kubíčka a Dúška se trefil Pavel Novák. Vajgar byl i nadále aktivnější. Po pěkné akci se na brankovišti prosadil Matěj Toman. Asistence Kubíček. Aktivní napadání se Vajgaru vyplatilo. Třetí gól vsítil po přihrávce Kubíčka Pavel Novák. Vajgar i nadále byl lepším celkem. V závěru třetiny Vajgar fauloval  a za úder do oblasti hlavy a krku to bylo za 5 minut a do konce.

Přesilovka Chomutova pokračovala i ve druhé třetině. Vajgar dobře bránil a stihl i ohrozit branku Pirátů. Po skončení oslabení hrál Vajgar i nadále aktivně. Po chybě v rozehrávce však snížil na 3 :1 Josef Koláček. Přesilovka Vajgaru a další faul. 1,22 min měl možnost  hrát Vajgar 5 na 3. Faul Vajgaru po chybě na útočné modré. Po hře 4 na 4 následovala přesilovka Pirátů.  Ve 28 minutě však pronikl Ondřej Čech a bylo to 3 : 2. A bylo ještě hůře, 9 vteřin před koncem třetiny po přihrávce Guta vyrovnal  Döring.

V úvodu třetí třetiny vyloučení na obou stranách. Piráti otočili skóre zápasu. V 33 minutě se trefil  Döring , asistence Koláček. Vajgar se snažil o vyrovnání a měl možnost v přesilovce. A podařilo se. Po přihrávce Kubíčka a Tomana prostřelil brankáře Pirátů Pavel Novák. Po chvilce se radovali Piráti, ale branku dostáhli vysokou holí.  Ale gól na druhé straně již platí a Vajgar si bere zpět vedení. Po přihrávce Mihulky jel sám na brankáře Šimek a nezaváhal.  Nervozita houstla a bylo z toho opět vyloučení na obou stranách.  Při hře v plném počtu se Piráti hnali za vyrovnáním a Vajgar si vítězství pohlídal.

AUTOR: Zdeněk Brus | 2.4.2017zpět

Krátké zprávy

Pojď hrát hokej - v sobotu 27. ledna

(21.01.2018) | KLH Vajgar J. Hradec se jako již tradičně účastní akce POJĎ HRÁT HOKEJ. Akce startuje již tuto sobotu 27. ledna 2018 v 7:30. Všichni zájemci, co si chtějí vyzkoušet lední hokej jsou srdečně zváni.

Tabulka

Skupina o udržení

1. HC Technika Brno 4 16:13 3 8
2. KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4 18:16 2 6
3. HC Baník Sokolov 4 12:17 -5 4

Odehrané zápasy

Skupina o udržení
18.03.2017 | 18:00Skóre
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec5:6
HC Technika BrnoHC Technika Brno
08.03.2017 | 18:00Skóre
HC Baník SokolovHC Baník Sokolov5:4
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec

Nejbližší zápasy

Skupina o udržení
Další zápasy v této soutěži nejsou naplánovány.
TOPlist