KLH Vajgar Jindřichův Hradec BK Havlíčkův Brod 0:7
BK Havlíčkův Brod KLH Vajgar Jindřichův Hradec 6:1
KLH Vajgar Jindřichův Hradec BK Havlíčkův Brod 0:11
26. kolo
12.1.2017
BK Havlíčkův Brod KLH Vajgar Jindřichův Hradec 5:0

V úvodním zápase Memoriálu si Bruslaři z Havlíčkova Brodu poradili s domácím Vajgarem a zaslouženě zvítězili 0 : 5.

Soupiska KLH Vajgar Jindřichův Hradec

Pachman (Krejčí) - Novák, Dúška, Winkler, Drbal, Kocar, Houdek, Mihulka, Ledecký, Šimek, Michal, Kalaj, Baxa, Novák

Soupiska BK Havlíčkův Brod

Král - Vácha, Vacík, Dvořák, Matula, Brdičko, Trupl, Kerber, Vyvial, Pilný, Křehlík, Kulhánek, Dudek, Kopic, Vacík, Klofáč, Košťál, Rybáček

Komentář k zápasu

Po slavnostním buly měli více ze hry domácí. I při přesilovce Bruslařů si Vajgar vedl dobře. Následovala přesilovka Vajgaru, ale ani při ní se skore neměnilo. Po skončení přesilovky se k puku dostal Josef Vyvial a z prostoru mezi kruhy prostřelil domácího brankáře.Asistence Brdičko. Další přesilovka domácích zůstala nevyužita. Snaha Vajgaru o vyrovnání sice přinesla několik šancí, ale gólu se domácí nedočkali.

Ve druhé třetině pokračovala snaha domácích, ale byli to hosté kdo byl nebezpečnější u branky.  V závěru druhé třetiny došlo ke strkanici u domácí branky. Hrálo se 4 na 4 a šance byly na obou stranách. V závěru třetiny fauloval hráč hostí a domácí měli 19 vteřin hry 4 na 3. Byli to však hosté jmenovitě Tomáš Kulhánek, který získal puk a dopravil ho až do branky Vajgaru. Po dvou třetinách tak byl stav 0:2.

Hra se přelévala od branky k brance a byli to opět hosté, kdo se radoval. V 35. minutě po přihrávce zpoza branky se trefil  Klofáč. A po chvilce hosté rozebrali domácí obranu a Jakub Košťál zvýšil na 0 : 4. Hosté měli i nadále více ze hry a přineslo jim to pátý gól. Podruhé se trefil Tomáš Kulhánek. Hostí pokračovali v náporu a domácí brankář musel prokazovat své umění. Přesilovka hostí žádnou šanci nepřinesla. Snaha domácích v závěru o čestný úspěch skončila negativně.

Nejlepší hráči : za BK Havlíčkův Brod   Daniel Král ,  za Vajgar   Jakub Novák.

AUTOR: Zdeněk Brus | 1.4.2017zpět

Martina na mistrovství světa

(20.03.2017) | Na mistrovství světa žen do amerického Plymouthu odletí ve středu 22. března s českou výpravou také brankářka Kristýna Bláhová (HC Tábor) a obránkyně Martina Zedníková (Vajgar J. Hradec). Členkou reprezentačního týmu, který má věkový průměr 21.5 roku, bude rovněž exstrakonická Tereza Vanišová (University of Maine).