KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Moravské Budějovice 2005 1:13
HC Moravské Budějovice 2005 KLH Vajgar Jindřichův Hradec 5:0
KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Moravské Budějovice 2005 0:4
2. Liga - přípravné zápasy
5. kolo
29.8.2016
KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Moravské Budějovice 2005 3:8

Od samého začátku byli domácí hokejisté méně výrazní a soupeř z Moravských Budějovic naopak dravější a hladovější. První třetina skončila pro Vajgar ještě milosrdně, ale tři branky v prostředním dějství jasně ukázaly na majitele tří bodů. Vajgar nevstřelil jedinou branku a nebýt brankáře MICHAELA FORMÁNKA (na snímku), tak to mohla být prohra i o deset branek.

Soupiska KLH Vajgar Jindřichův Hradec

Formánek - Tržil, Pípal, Kohút T., Růžek, Straka, Bureš - Šalamoun, Lazorišák, Jaša - Červený, Košťál, Svatuška - Bílek, Beran, Vantuch.

Soupiska HC Moravské Budějovice 2005

Dusík - Šťáva, Kovář, Sobotka, Kliment, Peroutka, Salát, Polívka - Havel, Mikeš, Nováček, Rytnauer, Krutiš, Bulín, Lupač, Matějka, Šurý, Hačecký.

Komentář k zápasu

První šanci zápasu měl domácí Šalamoun, ale tu následovaly prudké akce hostů z Moravských Budějovic. Za domácí se chtěl prosadit David Jaša, ale při hradecké přesilovce zahrozil Hačecký. Snahu Vajgaru v ten moment podpořil dělovkou Adolf Straka. Ve 13. minutě se z nenápadné akce prosadil PETR KRUTIŠ. Za domácí se až v 19. minutě osmělil ranou do Dusíkovy lapačky David Košťál.

Hned od úvodu druhého dějství šly hosté do hry více aktivně něž domácí. A to se promítlo na skóre. Ve 24. minutě využil přesilovou hru MAREK LUPAČ, na což obratem navázal LUKÁŠ NOVÁČEK – 0:3. Netrvalo dlouho a matador LUKÁŠ HAVEL přidal budějovickou pojistku a bylo po utkání – 0:4.

Třetí třetina branku nepřinesla, i přes šance Davida Jaši, na druhé straně hrdina utkání Michael Formánek pochytal nejednu tutovou šanci. Více není potřeba třetí třetinu více rozebírat.

Ohlasy

Milan Mazanec, trenér Vajgaru: „Nejhorší výkon v této sezóně. Hráči předvedli otřesný výkon. Výsledek je k nám víc než milostivý a milosrdný. To, co tam předvedl brankář, že pochytal dvacet branek, tak zaslouží absolutorium a hlubokou poklonu. Víc se k tomu nedá říct.“

Fotogalerie:

autor: David Regásek

AUTOR: Jan Wirkner | 4.2.2017zpět

Pojď hrát hokej - v sobotu 27. ledna

(21.01.2018) | KLH Vajgar J. Hradec se jako již tradičně účastní akce POJĎ HRÁT HOKEJ. Akce startuje již tuto sobotu 27. ledna 2018 v 7:30. Všichni zájemci, co si chtějí vyzkoušet lední hokej jsou srdečně zváni.