KLH Vajgar Jindřichův Hradec BK Havlíčkův Brod 0:7
BK Havlíčkův Brod KLH Vajgar Jindřichův Hradec 6:1
KLH Vajgar Jindřichův Hradec BK Havlíčkův Brod 0:11
26. kolo
12.1.2017
BK Havlíčkův Brod KLH Vajgar Jindřichův Hradec 5:0

Mladší dorostenci Havlíčkova Brodu ukázali, že jsou bez porážky poprávu v čele celé soutěže. Domácí se po celý zápas jen bránili a v podstatě nedokázali ohrozit branku soupeře. V první třetině domácí i přes dobrý výkon brankáře obdrželi pouze dva góly, ve druhé třetině však hosté svou rychlostí a kombinací nedovolili domácím uhrát lepší výsledek a domácí brankáři proti tomu byli bezmocní. Ve třetí třetině hosté zvolnili a tak se jejich brankostroj zastavil na skore 0 : 11.