Branky a nahrávky:
14. Bílek (Lazorišák) – 8. Hadrava Marek (Kubát), 9. Kopic (Vysloužil, Plachý), 12. Bezděk (Votápek, Kasalý D.), 20. Plachý (Kopic, Vysloužil), 22. Hadrava Martin (Kasalý Dominik, Adam), 24. Hadrava Marek (Bezděk), 27. Port (Hadrava Martin, Kasalý F.), 34. Bezděk (Kubát), 42. Kopic (Plachý, Bezděk), 49. Hadrava Martin (Kasalý F.), 50. Plachý (Kopic).
Rozhodčí:Hodač - Štětina, Gabriel.
Diváci:282
Vyloučení:4:4, navíc Kasalý D., hákování, nařízeno TS, neproměněno (T. Bílek)0:00
KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Lední Medvědi Pelhřimov 1:3

Pelhřimov ukázal svou souhru a Vajgaru slušně nadělil. Vajgar prohrál další zápas a opět hrozným způsobem. Lední Medvědi z Pelhřimova rozhodli prakticky v první třetině a náskok hostů narůstal. Jedinou branku Vajgaru vstřelil TOMÁŠ BÍLEK.

Soupiska KLH Vajgar Jindřichův Hradec

Formánek, od 22. min. Pírs - Bureš, Kohút T., Tržil, Straka, Pípal, Růžek, od 21. min. Škola - Bastl, Beran, Vantuch - Svatuška, Lazorišák, Bílek - Homolka, Jindra, Pichler - Kundrát, Přibyl, Nikodým.

Soupiska HC Lední Medvědi Pelhřimov

Černý - Kubát, Port, Kasalý D., Hájek, Adam - Hadrava Marek, Kasalý F., Hadrava Martin, Bezděk, Votápek, Kopic, Plachý, Vysloužil, Wasserbauer.

Komentář k zápasu

Hosté z Pelhřimova byli hned od začátku aktivní a první branku se Ledním Medvědům povedlo vstřelit v 8. minutě a hned o minutu později se prosadil Kopic a Pelhřimov vedl o dva góly. V půlce 12. minuty přidal Bezděk třetí přesný zásah, na který dokázal ve 14. minutě odpověděl parádní trefou z první TOMÁŠ BÍLEK -1:3. Jenže hosté z Pelhřimova přidali čtvrtou branku v poslední minutě.

>Hosté získali hned v úvodu druhé třetiny větší náskok, když se prosadil MARTIN HADRAVA, kterého o dvě minuty později napodobil HADRAVA MAREK. Ve 27. minutě se v přesilovce prosadil ex-vajgarský VLADIMÍR PORT a hosté slavili víc a víc. Ve 34. minutě vyslal do brejku Kubát LIBORA BEZDĚKA a hosté slavili zas a

Skóre narůstalo, BEZDĚK se prosadil ve 42. minutě. Ve 49. minutě se prosadil MARTIN HADRAVA, který zhypnotizoval puk do branky a puk tam klouzal hodně dlouze a hodně pomalu. V 50. minutě vyslal ruský blafák TOMÁŠ PLACHÝ. O minutu později byl Bílek faulován, sudí komicky nařídili trestné střílení, které potrestaný nevyužil, když Černý dokázal udržet skulinku mezi svými betony.

Tápající Vajgar je otlounkánkem a je otázkou, co by dokázalo tradiční klub zvednout.

Ohlasy

Jan Dvořák, trenér Pelhřimova: "Vyhráli jsme, dali jsme 11 gólů. Od začátku jsme k tomu přistoupili zodpovědně. Dali jsme důležitý gól, dostali jsme se do pohody a vyhráli."

Milan Mazanec, trenér Vajgaru: "Soupeř byl sehraný, bylo to na první pohled vidět. My jsme navíc naší vlastní nedisciplínovaností darovali soupeří pět branek. Rozdíl v dovednosti byl vidět hlavně v koncovce, kdy soupeř dokázal své šance využít a my ne. I když naše akce vypadá nadějně, tak nám chybí střela, nebo koncová přihrávka. Naše zakončení je prostě zmar. Naše střely byly tak propagační, že brankář Pelhřimova je aspirantem na naroďák."

AUTOR: Jan Wirkner | 19.11.2016zpět

Pojď hrát hokej - v sobotu 27. ledna

(21.01.2018) | KLH Vajgar J. Hradec se jako již tradičně účastní akce POJĎ HRÁT HOKEJ. Akce startuje již tuto sobotu 27. ledna 2018 v 7:30. Všichni zájemci, co si chtějí vyzkoušet lední hokej jsou srdečně zváni.