KLH Vajgar Jindřichův Hradec SKLH Žďár nad Sázavou 7:8
SKLH Žďár nad Sázavou KLH Vajgar Jindřichův Hradec 6:2
KLH Vajgar Jindřichův Hradec SKLH Žďár nad Sázavou 1:7
31. kolo
1.2.2017
SKLH Žďár nad Sázavou KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4:2

Vajgar prohrál úvodní třetinu 0:3 a může jen litovat neproměněných šancí. Jihočeši dokázali snížit v prostředním dějství, když svůj první start v hradeckém dresu oslavil JAN JINDRA, kterého o minutu později napodobil ANTONÍN BASTL. Plameny si vzaly tříbrankový náskok ještě před druhou sirénou. I ve třetí třetině měli hosté od Vajgaru dvě obrovské příležitosti, ale brankáře Řehoře už nepřekonali. Na konečných 2:6 z pohledu Vajgaru upravil v předposlední minutě domácí Beneš.