Hockey Club Tábor KLH Vajgar Jindřichův Hradec 5:0
Hockey Club Tábor KLH Vajgar Jindřichův Hradec 1:4
Hockey Club Tábor KLH Vajgar Jindřichův Hradec 6:1
28. kolo
21.1.2017
KLH Vajgar Jindřichův Hradec Hockey Club Tábor 2:6

V pátek by to bylo osm let od okamžiku, kdy Vajgar vybojoval v Táboře tři body, když se tenkrát hattrickem prosadil Josef Mazanec. Vajgar vstřelil v prvních dvou třetinách po gólu, v první třetině se prosadil FURCH, v té druhé PETR TEJRAL, jehož branka byla nakonec vítězná. Domácí odpověděli až v úvodu třetí třetiny, na což dokázal obratem odpovědět druhou brankou PETR TEJRAL a pojistku do prázdné branky přidal TOMÁŠ ŠMERHA. Vajgar prvně bodoval za tři body a ještě k tomu v Táboře, co víc si přát! To se stalo naposledy 28. října 2008!

Soupiska Hockey Club Tábor

Novák, Klestil – Tesař, Hlaveš, Kanov, Havran, Duben, Dvořák, Bouška – Kellner, Mrkvička, Seidl, Severa, Matušík, Točík, Blažek, Krátoška, Březina, Pechánek, Novák M.

Soupiska KLH Vajgar Jindřichův Hradec

Formánek – Farka, Tržil, Pípal, Straka, Bureš, Růžek, Zderadička - Beran, Vantuch, Bílek - Pichler, Kundrát, Furch - Kohút D., Heldák, Šmerha - Tejral.

Komentář k zápasu

Reportáž není k dispozici...

Ohlasy

Milan Mazanec, trenér Vajgaru: „Výborně nám zachytal gólman, hráči si dokázali posunout hranici rizika, do oblastí, kde bylo minimální. Hráli jsme jednoduše, bez chyb, obětavě, ze šancí jsme vytěžili góly. Dokázali jsme naše snažení proměnit v dobrý výsledek. Pokud budeme zodpovědní, tak naše taktika může fungovat i nadále, v obraně jsme dnes udělali jednu, dvě chyby a v té situaci nás podržel brankář. Ostatní střely a šance byly v pokryty Michaelem Formánkem. Hromadu střel jsme dokázali zblokovat a případné dorážky jsme byli schopni uklidit do bezpečí. Co bylo potřeba, tak gólman Formánek pochytal. Náš brankář dnes neudělal chybu a tím nás podržel. Dnes to hodnotím pozitivně, dokázali jsme ubránit přesilovkou soupeře pět na tři, stejně jako další oslabení. Hráli jsme, co jsme si řekli a hráli jsme disciplinovaně.“

AUTOR: Jan Wirkner | 26.10.2016zpět

Pojď hrát hokej - v sobotu 27. ledna

(21.01.2018) | KLH Vajgar J. Hradec se jako již tradičně účastní akce POJĎ HRÁT HOKEJ. Akce startuje již tuto sobotu 27. ledna 2018 v 7:30. Všichni zájemci, co si chtějí vyzkoušet lední hokej jsou srdečně zváni.