HC Lední Medvědi Pelhřimov KLH Vajgar Jindřichův Hradec 8:4
KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Lední Medvědi Pelhřimov 6:5
HC Lední Medvědi Pelhřimov KLH Vajgar Jindřichův Hradec 7:1
4. kolo
25.8.2016
KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Lední Medvědi Pelhřimov 1:3

Vajgar v rámci sedmého kola zavítal na led nedalekého Pelhřimova, kde chtěl zabojovat o první body do tabulky. Bohužel se to modro-žlutým nepovedlo a všechny body zůstávají v Medvědím brlohu. Čestné zásahy Jihočechů zaznamenali forvardi druhé formace, DOMINIK KUNDRÁT a kapitán OTA LAZORIŠÁK.

Soupiska HC Lední Medvědi Pelhřimov

Groh (Černý) – Kubát, Port, Wasserbauer, Kasalý D., Hájek, Srdínko, Adam, Kalenda, Hadrava Marek, Kasalý F., Hadrava Martin, Kopic, Votápek, Plachý, Doležal, Duplijaku, Vysloužil, Šulák, Bezděk, Siřiště

Soupiska KLH Vajgar Jindřichův Hradec

Formánek (Pírs) – Tržil, Růžek, Straka, Kohút T., Pípal, Bureš, Farka, Zderadička - Beran, Vantuch, Bastl - Bílek, Lazorišák, Kundrát - Kohút D., Pichler

Komentář k zápasu

Vajgar nastoupil s Miroslavem Formánkem v brance, jinak zůstala sestava podobná těm předchozím. Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří v již v 9. minutě vedli 2:0 po gólech Martina Hadravy a Bezděka. Do konce druhé třetiny pak branka nepadla a za stavu 2:0 se odcházelo do kabin. Smrtící byla pro Vajgar polovina zápasu, kdy během pěti minut inkasoval tři branky a rázem prohrával 5:0. Další branky pak přidali opět Bezděk a ex-jindřichohradecký Port, přičemž z pohledu Vajgaru ještě stihl deset vteřin před koncem druhé třetiny snížit Tomáš Bílek - 7:1. Také třetí dvacetiminutovka byla v režii domácích, ve 48. minutě navíc korunoval svůj hattrick a desítku v hostující síti Libor Bezděk - 10:1. O minutku později výsledek kosmeticky upravil kapitán Vajgaru Ota Lazorišák, pro kterého to byla již pátá trefa v této sezóně - 10:2.

AUTOR: Tomáš Šmíd | 12.10.2016zpět

Pojď hrát hokej - v sobotu 27. ledna

(21.01.2018) | KLH Vajgar J. Hradec se jako již tradičně účastní akce POJĎ HRÁT HOKEJ. Akce startuje již tuto sobotu 27. ledna 2018 v 7:30. Všichni zájemci, co si chtějí vyzkoušet lední hokej jsou srdečně zváni.