Ve třetí třetině již junioři nestačili

Ve třetí třetině již junioři nestačili

Liga juniorů, 10.01.2016, 16:30:00
KLH Vajgar Jindřichův Hradec KLH Vajgar Jindřichův Hradec 1
Hockey Club Tábor Hockey Club Tábor 8
Po třetinách: 0:0, 0:2, 1:6
Statistika zápasu
Branky a nahrávky:
49. Babchuk (Radvanský) - 35. Zayml (Veřtát), 39. Hlaveš (Skalický, Brož), 41. Kadilák (Blažek), 55. Prchal Václav, 58. Blažek (Brož, Kadilák), 59. Prchal Vojtěch (Prchal Václav), 60. Zayml (Veřtát)
Rozhodčí:Pražák - Mertl J., Samuel
Diváci:56
Vyloučení:4 : 5
Využití PP:0 : 1
Góly v oslabení:0 : 0
Vzájemné zápasy
Liga juniorů
4. kolo
9.10.2015
KLH Vajgar Jindřichův Hradec Hockey Club Tábor 4:2
13. kolo
20.11.2015
Hockey Club Tábor KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4:3
22. kolo
10.1.2016
KLH Vajgar Jindřichův Hradec Hockey Club Tábor 1:8
31. kolo
19.2.2016
Hockey Club Tábor KLH Vajgar Jindřichův Hradec 10:2

Třetí zápas některých hráčů ve třech dnech, prořídlá sestava doplněná do deseti starším dorostencem, to vše dávalo tušit, že to junioři nebudou mít v zápase s Táborem lehké. V první třetině domácí i díky dvěma přesilovkách byli lepším týmem, měli i více šancí, ale bez gólového efektu. Ve druhé třetině již nestačili důsledně bránit a i přes několik pěkných zákroků Fogla prohrávali po druhé třetině 0 : 2. Ve třetí třetině stačili skorigovat na 1 : 3, potom však již odpadli a konečné skóre se zastavilo na 1 : 8.

Soupiska KLH Vajgar Jindřichův Hradec

Fogl - Kadlec, Zettl, Babchuk, Žůček, Košťál, Švihálek, Šafář, Stehlík, Martinů, Baxa, Radvanský

Soupiska Hockey Club Tábor

Novák (Petřík) - Blažek, Brož, Kadilák, Hlaveš, Růžek, Skalický, Hájek, Prchal Vojtěch, Prchal Václav, Zayml, Trepka, Horák, Veřtát, Novák

Komentář k zápasu

Úvod první třetiny patřil domácím. Jako první vyzkoušel brankáře hostí Radvanský. Na druhé straně to zkoušeli Zayml, Blažek a Prchal Vojtěch. Z domácích pak měl pěknou šanci Babchuk. Hosté postupně začali získávat více prostoru v obraném pásmu domácích, zastavil je však faul. Domácí přesilovku nezahráli špatně, ale chyběla střelba. Po skončení přesilovky  hosté znovu faulovali, ale ani tato přesilovka změnu stavu nepřinesla. Hra se pak přelévala od branky k brance, ale bez nějaké větší šance. V závěru si hosté vytvořili tlak , ale domácí dobře bránili.

Ve druhé třetině se pokračovalo ve stejném duchu, úvod patřil domácím, hosté postupně prokazovali svou rychlost a sehranost i indiviuální schopnosti. Závar před svou brankou vyřešil Fogl. Domácí si zahráli třetí přesilovku, ale ta se jim vůbec nepovedla. Za hry v plném počtu hráčů 2 x ohrozil Fogla Hájek a Prchal Václav. Z domácích zahrozili Baxa, Šafář a Babchuk. Potom 2 x Radvanský. Souboj jeden na jednoho nezakončil úspěšně Veřtát. Narůstají tlak hostí jim přinesl vedení. Po chybě v rozehrávce ziskal puk Veřtát, přihrál Zaymlovi a ten z otočky trefil přesně pod víko. První přesilovku si zahráli hosté a trvala jen krátce. Střela Hlaveše od modré skončila v domácí brance. Asistence Skalický a Brož.

Třetí třetina nezačala pro domácí dobře. Blažek projel až do rohu za domácí brankou, přesně přihrál volnému  Kadilákovi a ten ranou pod víko nedal Foglovi šanci. Hosté si zahráli i další přesilovku, ale domácí dobře bránili a nedovolili jim ohrozit svou branku. Prchal Václav střílel z úhlu, do tří šancí se ve svém střídání dostal Švihálek. Šafář v dobré pozici netrefil přesně. Domácí se dočkali snížení stavu po střele od modré. Autorem branky byl Babchuk, přihrával Radvanský.

A hosté dalším faulem nabídli možnost snížení. Střely Žůčka, Babchuka či Kadlece však svůj cíl nenalezly. Při přesilovce hostí měl šanci Novák, poté domácí opět faulovali a hosté měli možnost hrát více než minutu proti třem. Toto si pokazili faulem. Při hře 3 na 4 domácí dobře bránili a tak se skore nezměnilo. V 55. minutě se střetnutí zlomilo ve prospěch hostí.  Domácí již nestačili a hosté samostatnými úniky či kombinací a střelami pod víko zvýšili své skóre o čtyři góly. Postupně se prosadili Prchal Václav, Blažek, Prchal Vojtěch a Zayml.

V pátek 15. a neděli 17. hrají junioři venku, doma se představí až v pátek 22.1.2016 od 20:00 hodin.

AUTOR: Zdeněk Brus | 10.1.2016zpět

Krátké zprávy

Pojď hrát hokej - v sobotu 27. ledna

(21.01.2018) | KLH Vajgar J. Hradec se jako již tradičně účastní akce POJĎ HRÁT HOKEJ. Akce startuje již tuto sobotu 27. ledna 2018 v 7:30. Všichni zájemci, co si chtějí vyzkoušet lední hokej jsou srdečně zváni.

Tabulka

Skupina o udržení

1. HC Technika Brno 4 16:13 3 8
2. KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4 18:16 2 6
3. HC Baník Sokolov 4 12:17 -5 4

Odehrané zápasy

Skupina o udržení
18.03.2017 | 18:00Skóre
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec5:6
HC Technika BrnoHC Technika Brno
08.03.2017 | 18:00Skóre
HC Baník SokolovHC Baník Sokolov5:4
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec

Nejbližší zápasy

Skupina o udržení
Další zápasy v této soutěži nejsou naplánovány.
TOPlist