Kozlovna se stává partnerem hokejového Vajgaru!

Kozlovna se stává partnerem hokejového Vajgaru!
10.9.2013

Kozlovna funguje v hradecké Panské ulici od loňského léta, ale i za tak krátkou dobu si dokázala vybudovat pověst jedné z nejoblíbenějších restaurací v Jindřichově Hradci. Výtečné tankové pivo a tradiční česká kuchyně jsou zárukou příjemně stráveného času. A nyní se Kozlovna stává partnerskou restaurací jindřichohradeckého hokejového Vajgaru.

Kozlovna Měšťan má kapacitu 85 míst. Kuřácké prostory jsou zcela odděleny a jsou umístěny až za nekuřáckým prostorem, který zaujímá hlavní prostory pivnice. To znamená, že hosté neprochází kuřáckou částí. Plánuje se i letní zahrádka, včetně tzv. „mokrých loktů“, tedy jednoduchých pultů pro „pivo na stojáka“. Přáním majitelů je, aby se Kozlovna stala centrem společenského a spolkového života v Jindřichově Hradci.

Nabídka pro fanoušky

Kozlovna nyní přichází s jedinečnou nabídkou. Po každém domácím mistrovském zápase jindřichohradeckého Áčka se zde budou moci fanoušci setkat s hráči A-týmu, prohodit s nimi pár slov. A navíc, po každém zápase bude pro fanoušky připravena akční nabídka. Pokud přijdete po sobotním zápase s Jabloncem nad Nisou do Kozlovny v hradeckém dresu, první pivo je pro vás ZDARMA. Nabídka akcí se bude pravidelně obměňovat a o její aktuální podobě se dozvíte buď zde na klhvajgar.cz, v tištěném Ledovém Úvodníku a nebo na serveru hradeczije.cz

Více o Kozlovně ZDE

Fotogalerie:

autor: Lucie Hunalová


AUTOR: Jan Wirkner | 10.9.2013zpět

Krátké zprávy

Pojď hrát hokej - v sobotu 27. ledna

(21.01.2018) | KLH Vajgar J. Hradec se jako již tradičně účastní akce POJĎ HRÁT HOKEJ. Akce startuje již tuto sobotu 27. ledna 2018 v 7:30. Všichni zájemci, co si chtějí vyzkoušet lední hokej jsou srdečně zváni.

Tabulka

Skupina o udržení

1. HC Technika Brno 4 16:13 3 8
2. KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4 18:16 2 6
3. HC Baník Sokolov 4 12:17 -5 4

Odehrané zápasy

Skupina o udržení
18.03.2017 | 18:00Skóre
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec5:6
HC Technika BrnoHC Technika Brno
08.03.2017 | 18:00Skóre
HC Baník SokolovHC Baník Sokolov5:4
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec

Nejbližší zápasy

Skupina o udržení
Další zápasy v této soutěži nejsou naplánovány.
TOPlist