Hokejisté Vajgaru zahájili letní přípravu!

Hokejisté Vajgaru zahájili letní přípravu!
14.5.2012

V pondělí 14. května, v půl sedmé večer, to vypuklo. V tento okamžik vstoupil jindřichohradecký Vajgar do sezóny 2012/2013. Loni letní příprava v plánech hradeckých hokejistů nefigurovala. Letos je tomu jinak. Hokejisté začali pod přísným dohledem staronového trenéra Miloslava Čecha (na snímku) polykat první tréninkové dávky.

Trenér Miloslav Čech se vrací na místo činu

Po roční pauze se k hradeckému kormidlu vrací Miloslav Čech. A nejedná se jen o kormidlo u Áčka. Staronový lodivod svůj návrat k Vajgaru popsal těmito slovy: „V podstatě mě oslovili funkcionáři klubu, přijeli si pro mě. Nijak jsem nepátral, proč skončil můj předchůdce, profesionální trenér. Zřejmě funkcionáři zkusili oslovit i někoho jiného, ale mě velmi dobře znají, ví co ode mě můžou čekat a zná mě i většina hráčů. Vyšli mi vstříc u mě v práci, když mi ve škole upravili můj rozvrh, takže se to dá v pohodě absolvovat.“ Trenéra Čecha budeme v příští sezóně vídat i na lavičce ligového staršího dorostu, proti kterému v loňské sezóně nastupoval jako trenér konkurenčního Tábora. „K tomu budu mít starší dorost. Když to bude kolidovat s áčkem, tak samozřejmě áčko bude mít přednost. V hradeckém starším dorostu je asi 10 dorazových kluků, takže tam bychom měli hrát klidný střed tabulky, bez nějakých problémů se záchranou. Loni jsem proti nim hrál, když jsem měl starší dorost v Táboře. Tam byli trochu smutní, že odcházím, ale vyšli mi vstříc, když jsem ze sebe sehnal náhradu."

Letní příprava odstartovala

Čtyřikrát týdně se budou scházet hradečtí hokejisté a poctivě se připravovat na další druholigový ročník. To vše až do konce měsíce června. „Program je jasně daný. V pondělí budeme tady na Piketě na umělé trávě, kde se budeme věnovat obratnosti, rychlosti a míčovým hrám. V úterý budeme chodit do posilovny na Vajgaře, ve středu pak do haly vedle zimního stadionu, kde zase bude překážková dráha, basket nebo házená. Ve čtvrtek bude výběh v parku nebo v lese. Kluci, co hrají o víkendu fotbal, tak budou mít volněji, aby mohli potrénovat a starší hráči půjdou radši na kolo. Kluci z Budějovic a Tábora s námi budou chodit do haly, jinak budou trénovat doma, kde mají práci nebo školní povinnosti. Letní přípravu máme naplánovánou na 7 týdnů, do konce června. V červenci se pokusíme individuálně připravovat a v srpnu na led," má jasno Miloslav Čech.

A na co se Miloslav Čech nejvíc těší? „Těšil jsem se na práci s mladšimi kluky, zapracovat je mezi starší kluky, jako je Jarda Kocar nebo Robert Procházka, abych měl dobrý pocit, že se něco udělalo pro místní mladý kluky. Nehledě na to, že bych si chtěl sezónu s těma staršíma a s celým týmem užít. Málokde se poštěstí, že se sejde, tak dobře naladěná parta, která navíc hokej hraje výborně. Doufám, že se nám bude dařit, že lidi uvidí parádní hokej a bude padat hodně golů."

AUTOR: Jan Wirkner | 14.5.2012zpět

Krátké zprávy

Pojď hrát hokej - v sobotu 27. ledna

(21.01.2018) | KLH Vajgar J. Hradec se jako již tradičně účastní akce POJĎ HRÁT HOKEJ. Akce startuje již tuto sobotu 27. ledna 2018 v 7:30. Všichni zájemci, co si chtějí vyzkoušet lední hokej jsou srdečně zváni.

Tabulka

Skupina o udržení

1. HC Technika Brno 4 16:13 3 8
2. KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4 18:16 2 6
3. HC Baník Sokolov 4 12:17 -5 4

Odehrané zápasy

Skupina o udržení
18.03.2017 | 18:00Skóre
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec5:6
HC Technika BrnoHC Technika Brno
08.03.2017 | 18:00Skóre
HC Baník SokolovHC Baník Sokolov5:4
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec

Nejbližší zápasy

Skupina o udržení
Další zápasy v této soutěži nejsou naplánovány.
TOPlist