Kladno na Havlíčkův Brod nestačilo

Kladno na Havlíčkův Brod nestačilo
2.4.2017

Bruslaři měli dobrý nástup do utkání , Rytíři se v závěru zápasu přiblížili na rozdíl jedné branky, ale při hře bez brankáře inkasovali. Knečné skóre 4 :6. Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Adam Dvořák za Bruslaře a Tomáš Urban z Rytířů.

V úvodu zápasu měli více ze hry Bruslaři a také to byli oni kdo otevřel skóre utkání. Při přečíslení 2 na 1 se trefil Filip Klofáč po přihrávce Marka Kopice. Bruslaři byli i nadále aktivnější, střelu Křehlíka brankář jen vyrazil a Jiří Hromádko měl již snadnou práci. Bruslaři si zahráli první přesilovku ale Rytíři dobře bránili. Šance na obou stranách  řeší brankáři.  Na průnik Petra Haška však brankář  Bruslařů nestačil. V 15. minutě však Bruslaři znovu odskočili na rozdíl dvou gólů. Střílel Jakub Košťál, asistence Patrick Brdičko. První třetina tak skončila 1:3.

Také druhou třetinu začali lépe hráči Mountfieldu - na 1 :4 zvýšil Jiří Hromádko. Rytíři rychle odpověděli, po přihrávce Haška se prosadil Štěpán Turek. Faul Rytířů a gól z přesilovky. V 22. minutě zvýšil na 2 : 5  po přihrávce Vacíka Adam Dvořák  . Po faulu na pronikajícího Křehlíka nařízeno trestné střílení. Brankář Kladna byl úspěšný. Po akci před brankou Havl.Brodu došlo k šarvátce a oba aktéři si šli odpočinout.  Přesilovka Kladna se vylepšila - Bruslařů bylo na ledě příliš mnoho. Půl minuty 5 na 3. Kladno tuto šanci nevyužilo, ale minutu před koncem třetiny potěšil své příznivce Tomáš Bernat  po přihrávce Petra Haška. Stav 3 : 5 již do konce třetiny vydržel.

Urputný boj ve třetí třetině  a další vyloučení na obou stranách. Kladno se snažilo, ale zastavil ho další faul.  Tlak Kladna v závěru třetiny a hra bez brankáře přinesl 48 vteřin před koncem třtiny čtvrtý gól.  David Routa se trefil přesně pod víko. Po oddechovém čase pokračovali Rytíři v šesti a to se jim stalo osudným. Šestý gól Bruslařů vstřelil Tomáš Křehlík.

 

AUTOR: Zdeněk Brus | 2.4.2017zpět

Krátké zprávy

Pojď hrát hokej - v sobotu 27. ledna

(21.01.2018) | KLH Vajgar J. Hradec se jako již tradičně účastní akce POJĎ HRÁT HOKEJ. Akce startuje již tuto sobotu 27. ledna 2018 v 7:30. Všichni zájemci, co si chtějí vyzkoušet lední hokej jsou srdečně zváni.

Tabulka

Skupina o udržení

1. HC Technika Brno 4 16:13 3 8
2. KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4 18:16 2 6
3. HC Baník Sokolov 4 12:17 -5 4

Odehrané zápasy

Skupina o udržení
18.03.2017 | 18:00Skóre
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec5:6
HC Technika BrnoHC Technika Brno
08.03.2017 | 18:00Skóre
HC Baník SokolovHC Baník Sokolov5:4
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec

Nejbližší zápasy

Skupina o udržení
Další zápasy v této soutěži nejsou naplánovány.
TOPlist