Mountfield  Piráty  porazil

Mountfield Piráty porazil
2.4.2017

Ze stavu 0 : 3 Piráti zkorigovali stav na 2 :3. I přes velký tlak a hru bez brankáře však již vyrovnat nestačili. Nejlepšími hráči vyhlášeni za Piráty Dominik Vaněk, za Hradec Králové Daniel Šedivý.

V úvodu se hra přelévala od branky k brance. Mountfield měl první možnost přesilovky, ale ta trvala jen půl minuty, potom přišel útočný faul a síly na ledě se vyrovnaly. Při hře 4 na 4 obě mužstva ohrozila branku, ale skore se neměnilo. Hradec Králové začal více tlačit a výsledkem byl první gól v 7. minutě zápasu. Střílel Filip Roštík, asistence Daniel Šedivý. Na 0:2 zvýšil ve 12. minutě Šedivý po přihrávkách Komma a Perička. V závěru třetiny se Piráti usadili ve svém útočném pásmu, ale jejich střely si cestu do branky nenašly.

V úvodu druhé třetiny šli Piráti tři na jednoho, ale opět se potvrdilo nedáš, dostaneš. Po rychlém protiútoku se prosadil Martin Janda po přihrávce Jaroslava Kašpara. Další přesilovku Mountfieldu Piráti ubránili. Hra plynula bez zbytečných přerušování , více střel si vypracovali hráči Hradce Králové. Závěr třetiny opět patřil Pirátům, ale nastřelili jen tyčku. Z tlaku vyplynula i přesilovka, ale ta se Pirátům příliš nepovedla. Po dvou třetinách byl tedy stav 0:3.

Piráti se snažili se skore něco udělat, ale výsledkem byl jen závar u branky Hradce.  Snížení se nakonec dočkali, Michal Gut projel celé hřiště a překonal i brankáře.  Stav 1:3 dlouho nevydržel. Po pěkné akci snížil na 2 : 3 Josef Koláček, asistence Michal Gut. Piráti se tlačili za vyrovnáním.  Drtivý závěr třetiny a hra Pirátů bez brankáře. Minutu před koncem si Piráti vzali oddechový čas. Hráči Mountfieldu mohli rozhodnout, ale netrefili prázdnou branku. Oddechový čas Mountfieldu 33 vteřin před koncem. Tlak Pirátů již změnu skóre nepřinesl.

AUTOR: Zdeněk Brus | 2.4.2017zpět

Krátké zprávy

Pojď hrát hokej - v sobotu 27. ledna

(21.01.2018) | KLH Vajgar J. Hradec se jako již tradičně účastní akce POJĎ HRÁT HOKEJ. Akce startuje již tuto sobotu 27. ledna 2018 v 7:30. Všichni zájemci, co si chtějí vyzkoušet lední hokej jsou srdečně zváni.

Tabulka

Skupina o udržení

1. HC Technika Brno 4 16:13 3 8
2. KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4 18:16 2 6
3. HC Baník Sokolov 4 12:17 -5 4

Odehrané zápasy

Skupina o udržení
18.03.2017 | 18:00Skóre
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec5:6
HC Technika BrnoHC Technika Brno
08.03.2017 | 18:00Skóre
HC Baník SokolovHC Baník Sokolov5:4
KLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec

Nejbližší zápasy

Skupina o udržení
Další zápasy v této soutěži nejsou naplánovány.
TOPlist