Archiv článků a reportáží

Vajgar hlásí první posilu do nové sezóny, vrací se odchovanec Zbyněk Michálek!

Ačkoliv sezóna pro jindřichohradecké áčko skončila teprve nedávno, tak vedení klubu již pracuje na podobě kádru pro nadcházející sezónu. Dělá se tak vše pro to, aby se už neopakovaly dvě předchozí sezóny. Od nové sezóny se však můžete těšit na velikou posilu do obrany.

1.4.2017zpět
Vajgar ztratil vedení v zápase a skupinu o udržení nevyhrál

Vajgar rychle prohrával, jenže tři rychlé branky v první třetině otočily kormidlem vývoje utkání. A takhle to mezi zachráněnými týmy vypadalo po celou dobu zápasu. Vajgar ve třetí třetině dotahoval a nakonec padl těsně 5:6. I přes prohru je Vajgar v další sezóně druholigový.

18.3.2017zpět
Poslední zápas sezóny je tady, k Vajgaru přijede brněnská Technika!

Poslední zápas sezóně odehrají v sobotu hokejisté Vajgaru a Techniky Brno, kteří už mohou hrát v klidu, protože o sestupujícím je rozhodnuto. Uvidíme, v jakém stylu k tomu oba týmy přistoupí, každopádně domácí hokejisté se budou chtít jistě vítězně rozloučit se sezónou a hlavně potěšit místní fanoušky, kteří takové radosti v sezóně příliš neměli. Utkání začíná v sobotu od 18 hodin na ZS Jana Marka.

17.3.2017zpět
Vajgar udržel druholigovou příslušnost!

Ačkoliv dnes naši hokejisté odpočívali, mohou slavit záchranu ve druhé lize. Sokolov totiž prohrál na ledě brněnské Techniky, což znamená, že už se nemůže dostat z posledního místa. Sobotní utkání mezi Vajgarem a právě Technikou Brno bude pouze formalitou, jelikož oba kluby si třetí nejvyšší soutěž zahrají i v další sezóně!

15.3.2017zpět
Vajgar se vrací ze Sokolova s těsnou porážkou!

Vajgar mohl už na ledě Sokolova rozhodnout o své záchraně, bohužel se vrací s těsnou porážkou 4:5. O výhře domácích rozhodla hlavně první třetina, do které Baník vlétl a nastřílel za záda Davida Pírse tři puky. Vajgar ještě v závěru mocně stahoval a snažil se vyrovnat, což se bohužel nepovedlo. Nyní čeká Jindřichův Hradec volno, jelikož si to mezi sebou dvakrát rozdají právě Sokolov a Technika Brno.

8.3.2017zpět
Boj o udržení ve druhé lize pokračuje, Vajgar jede do Sokolova!

Už po utkání v dalekém Sokolově může Vajgar slavit udržení druholigové příslušnosti, k čemuž by mu měl stačit bod. Jak ale tvrdí i samotní hokejisté, nechtějí hrát na bod, ale na led Baníku jedou vyhrát. Sokolov v Jindřichově Hradci nepředváděl první půlku zápasu vůbec dobrý výkon, ale tři branky, kterými zápas zdramazitoval, ukázaly, že Baník se o udržení ve třetí nejvyšší české hokejové soutěži ještě popere. Zápas začíná ve středu od 18 hodin na sokolovském ZS.

7.3.2017zpět
Aleš Furch:

Aleš Furch: "Chceme vyhrát všechny zápasy!"

Do utkání se Sokolovem vstupoval Vajgar v dobré náladě i formě, jelikož dokázal vyhrát předešlý zápas v Brně. V první dvacetiminutovce utkání s Baníkem Vajgar určoval tempo a vyhrál jí 3:0. Následovalo zvýšení na 4:0, ale zmrtvýchvstání Sokolova, který dokázal snížit na 4:3. To z jejich strany ale bylo všechno, naopak za Jindřichův Hradec vstřelil důležitou branku na 5:3 Aleš Furch. Rozhovor s mladým juniorem z pražské Slavie najdete níže.

5.3.2017zpět
Vajgar učinil rázný krok směrem k záchraně!

První minuty zápasu tomu sice nenasvědčovaly, ale Vajgar druhý zápas skupiny o udržení opanoval. První třetinu Jihočeši vyhráli 3:0, když se trefili JAN JINDRA, DOMINIK ŠALAMOUN a DAVID JAŠA. Ve druhé třetině hosté zabrali a ve třetí bylo o co hrát. Vajgar zvítězil 5:3, svou druhou branku přidal DOMINIK ŠALAMOUN a ALEŠ FURCH. Vajgar má výtečně nakročeno k záchraně do třetí nejvyšší soutěži.

4.3.2017zpět
Vajgar se v sobotu představí doma, přijede Sokolov!

Start do baráže zvládl Vajgar výborně, když porazil Techniku Brno na jejím ledě 4:2. Mužstvo podalo týmový výkon, podpořený skvělým výkonem brankáře Michaela Formánka. Na tyto tři body budou chtít svěřenci trenéra Mazance navázat před vlastními fanoušky proti Sokolovu. Zápas začíná v sobotu od 18 hodin na ZS Jana Marka.

2.3.2017zpět
Vajgar vstoupil do baráže úspěšně, veze tři body z Brna!

O takovém startu se mnohým ani nesnilo, ale skutečnost je pravdou. Vajgar zavítal v prvním kole baráže o udržení ve druhé lize na led Techniky Brno, která byla považována za favorita. Tyto spekulace hosté rozbourali svým dobrým výkonem, který podpořil také skvěle chytající brankář Michael Formánek. Do černého se postupně trefili David Kohút, Adolf Straka, Denis Heldák a trefou do prázdné brány podtrhl výhru Jindřichova Hradce Dominik Šalamoun.

1.3.2017zpět
« 1 2 3 4 ... »

Martina na mistrovství světa

(20.03.2017) | Na mistrovství světa žen do amerického Plymouthu odletí ve středu 22. března s českou výpravou také brankářka Kristýna Bláhová (HC Tábor) a obránkyně Martina Zedníková (Vajgar J. Hradec). Členkou reprezentačního týmu, který má věkový průměr 21.5 roku, bude rovněž exstrakonická Tereza Vanišová (University of Maine).